درباره ما

/درباره ما
درباره ما۱۳۹۸/۵/۲۰ ۶:۰۴:۲۱

 

شرکت مهندسی بازرگانی آیریک تجارت آسیا (آیتاکو)

شرکت مهندسی بازرگانی آیریک تجارت آسیا فعالیت خود را به عنوان یک شرکت مهندسی بازرگانی در حوزه تأمین مواد اولیه پلیمری و شیمیایی برای صنایع لاستیک، پلاستیک،باکالیت،چسب، رنگ و رزین با عملکرد بین‌المللی آغاز نموده است.

شرکت مهندسی بازرگانی آیریک تجارت آسیا نه تنها تأمین کننده تخصصی مواداولیه بلکه ارائه دهنده راه‌حل‌های نوآورانه در جهت حل مشکلات پلیمری مشتریان خود می‌باشد.

مواد اولیه قابل تأمین توسط این شرکت برای صنعت لاستیک، چسب،رنگ و رزین:

شامل انواع کائوچو،مواد پخت،شتاب دهنده ها،انواع روغن،آنتی اکسیدانت ها، انواع دوده,انواع رزین ها، فیلرها و  …

و برای صنعت پلاستیک:

شامل پلاستیک‌های مهندسی، انواع ترموپلاستیک الاستومرها و انواع باکالیت می باشد.

شرکت مهندسی بازرگانی آیریک تجارت آسیا با تکیه بر توان علمی و بازرگانی خود و همچنین اشراف کامل بر بازارهای داخلی و خارجی، آمادگی خود را جهت عقد قرارداد با تولیدکنندگان محترم برای تامین مواد اولیه مصرفی با تعهد تحویل به موقع و قیمتهای مناسب اعلام می دارد.

شرکت مهندسی بازرگانی آیریک تجارت آسیا بر این باور است که به عنوان یک شریک تجاری معتبر، توانایی جلب اعتماد و توسعه همکاری های بلندمدت با مخاطبین خود را در حوزه های فوق خواهد داشت.

موارد فوق تنها بخشی از محصولات قابل ارائه توسط این شرکت می‌باشد که اطلاعات بیشتر را می‌توانید در بخش محصولات مطالعه نمائید .

مطابق بیانه مأموریت شرکت مهندسی بازرگانی آیریک تجارت آسیا ایجاد، حفظ و توسعه روابط بلند مدت با کلیه مشتریان تنها براساس صداقت، رضایت مشتری و رعایت طرفین امکان‌پذیر است.

دسته بندی مطالب

اطلاعات تماس :

info@aytaco.ir

تلفن: 021-65507718

وبسایت: پارسی گروپ

fa_IRفارسی
en_GBEnglish (UK) fa_IRفارسی